Oferta - Mikotel Inteligentny Dom, instalacje inteligentne Niemcz Bydgoszcz
169
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-169,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Oferta

Pełne doradztwo i wykonawstwo

poznaj naszą ofertę dla Ciebie i Twojego inteligentnego domu

Oferujemy pełny zakres doradztwa i realizacji inteligentych instalacji

Jak przebiega proces przygotowywania oferty

Krok 1 – Twoje oczekiwania

Nie Chcemy aby inteligentny dom był tylko ładnym hasłem, ale aby pracował w zgodzie z Tobą i Twoimi potrzebami. Właśnie po to na początku przeprowadzamy wyczerpującą rozmowę aby zebrać wszystkie Twoje sugestie i oczekiwania. Dzięki przeprowadzonemu wywiadowi lepiej poznamy przyzwyczajenia Twoje i Twoich bliskich. Inaczej będzie wyglądało funkcjonowanie systemu w budynku singla który w domu tylko śpi, a zupełnie inaczej rodziny, która spędza w domowym zaciszu większość czasu.

Dzięki analizie Twoich oczekiwań wiemy jak ma wyglądać projekt całego systemu. Znając Twoje potrzeby możemy doradzić Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, rodzaju zabezpieczeń czy rozmieszczeniu okablowania i przygotować indywidualny dobrze skrojony projekt. Projekt jest bardzo ważny, pozwoli Ci z łatwością rozbudowywać w przyszłości system o kolejne funkcje.

Krok 2 – Nasze profesjonalne podejście

Na każdym etapie montażu jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jakieś pytania bądź wątpliwości chętnie o nich porozmawiamy. Wybierając naszą firmę masz pewność, że wykonanie założeń projektu odbędzie się w sposób profesjonalny.

Jesteśmy zespołem inżynierów z wieloletnim doświadczeniem. Wiele problemów jest już za nami i mamy sprawdzone rozwiązania, które zastosujemy realizując Twoją inwestycję. Staramy się zawsze działać zgodnie z ustalonym wcześniej porządkiem i w założonych ramach czasowych.

Krok 3 – Precyzyjne wykonanie

Pierwsze uruchomienie systemu. Tutaj zaczynasz rozumieć czym jest inteligentny dom, ale zanim zaczniesz się nim cieszyć My musimy sprawdzić czy wszystkie urządzenia działają zgodnie z założeniami projektowymi. Uwzględniamy wszystkie Twoje oczekiwania i preferencje które ustaliliśmy dużo wcześniej np. o której godzinie rolety mają się podnieść o 20% aby słońce Cię delikatnie budziło.

Nie przejmuj się jeżeli w następnych tygodniach odkryjesz, że wolałbyś aby pewne funkcje działały inaczej. Tak jest zawsze i jest to normalne. Zapoznajesz się z możliwościami inteligentnego domu, dowiadujesz się wiele o sobie i dopiero po pewnym czasie będziesz miał pewność, czego tak naprawdę od niego potrzebujesz. Oczywiście wszystkie niezbędne zmiany zostaną wykonane zgodnie z Twoim życzeniem.

Krok 4 – Bezinwazyjne zmiany

Po zapoznaniu się z domem inteligentnym spotykamy się i wykonujemy bezinwazyjnie zmiany przeprogramowując system, tak aby dom był skrojony idealnie pod Ciebie i Twoją rodzinę. Twój inteligentny dom zawsze dopasuje się do Ciebie.

Co najważniejsze w każdym momencie niewielkim kosztem możesz rozbudowywać swój dom o nowe moduły, gdyż dobrze skrojony projekt pozwala na dokładanie nowych elementów bez konieczności kucia ścian czy przestawiania sprzętów.

Skontaktuj się z nami

Jeśli myślisz o domu inteligentnym – skontaktuj się z nami. Doradzimy odpowiednie rozwiązanie i w pełni je wykonamy.