Mikotel Inteligentny Dom, Instalacje inteligentne Niemcz, Bydgoszcz, Polska
98
page-template-default,page,page-id-98,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

O Firmie

Specjaliści od inteligentych instalacji

poznaj Mikotel

Znamy się na inteligentnych domach

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Wykonujemy projekty i instalacje w domach jednorodzinnych, hotelach, siedzibach firm i budynkach użyteczności publicznej. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym oddaniem i profesjonalizmem. Naszą misją jest to by zagwarantować Państwu jak najwyższe standardy w jak najniższej cenie.

Mikotel Dom inteligentny Bydgoszcz instalacje inteligentne Niemcz

Mamy doświadczenie

Nasze doświadczenie pozwoliło nam dopracować ofertę do wyjątkowego poziomu w porównaniu z innymi ofertami na rynku. Nasza wiedza zdobywana od wielu lat dzięki licznym szkoleniom i długiej praktyce pozwala nam zaoferować wyjątkową jakość. Praca nasza gwarantuje pewność rozwiązań na długie lata, bezpieczeństwo i wysoki poziom komfortu użytkowania.

Co możemy zrobić dla Ciebie

Jeśli chcesz sterować domem za pośrednictwem jednego systemu – skontaktuj się z nami. Doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojego domu, dobierzemy urządzenia w najkorzystniejszym stosunku jakości do ceny, zaprojektujemy cały system inteligentnego domu, i na koniec wszystko wykonamy.

Współpracujemy z najlepszymi