Mikotel Inteligentny Dom, instalacje systemy inteligentne Niemcz Bydgoszcz
133
page-template-default,page,page-id-133,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Inteligentny dom

Poznaj nasze inteligentne systemy

i zobacz co możemy zaoferować Tobie

Dom inteligentny to bardzo pojemne określenie. O ile jeszcze jakiś czas temu przywodziło na myśl skomplikowane technologicznie rozwiązania mające na celu sterowanie oświetleniem, temperaturą, produkty z dziedziny bezpieczeństwa i kontroli dostępu, to teraz pod pojęciem domu inteligentnego kryje się o wiele więcej technologii i rozwiązań.

Odpowiednio zaprogramowany? Nowoczesny dom coraz bardziej przypomina zaawansowany komputer, który potrafi tyle ile oczekujemy. I realizuje powierzone zadania w sposób najbardziej pożądany. Czy to fantazja? Czy też luksusowe rozwiązanie , na które stać tylko nielicznych? Nowoczesna technologia dzięki której domy są bardziej zautomatyzowane staje się coraz bardziej przystępna. Jak bardzo? Zadzwoń i porozmawiaj z Nami o swoich potrzebach i oczekiwaniach , a My zajmiemy się resztą.

STEROWANIE

Sterowanie domem z automatyką budynkową jeszcze nigdy nie było tak proste. Z telefonu lub tabletu możesz zmieniać funkcje domu w każdej chwili, z dowolnego miejsca na Ziemi.

BEZPIECZEŃSTWO

Nie trzeba być w domu, żeby wiedzieć co się w nim dzieje – czujniki ruchu, czujniki zalania, kamery, zdalny monitoring.

KOMFORT

Zautomatyzowany dom to dom wygodny. A dom inteligentny to dom pełen automatyki, która współpracuje ze sobą.

Integrator systemu

Nie każdy zautomatyzowany dom to dom inteligentny. Stąd tak wiele zależy od integratora systemu, dzięki któremu instalacje w domu będą mogły Państwa wyręczać w różnych obowiązkach. I nie generować przy tym nadmiernych kosztów, a także dodatkowych inwestycji.

Automatyka w domu to nie tylko wygoda - to także niezbędne funkcje, których posiadanie podnosi wartość nieruchomości.
Dom inteligentny Bydgoszcz Niemcz Osielsko Mikotel

Nowoczesny dom zwykle bywa kojarzony z fajnymi gadżetami. Sterowaniem przez telefon czy tablet. Jest to atrakcyjne dla oka i dla znajomych. Wręcz powód do „błyśnięcia” w towarzystwie. Owszem jest to wygodne rozwiązanie. Miło mieć na oku co się dzieje w domu i kontrolować zadane parametry automatyki.

A nawet zdalnie korygować nastawy. Im jednak większa ingerencja użytkownika, tym zasadne staje się pytanie. Ile warta jest konfiguracja, skoro trzeba ją co chwila modyfikować? Dlatego system powinien działać dyskretnie i niezauważalnie. Tak, by nie było potrzeby zdalnie zmieniać nastaw.